Komik Hayvan Videoları Nasıl İzlenir

Komik Hayvanlar ile ilgili bilgi alma isteği duyan bir insan bu ihtiyacını çoğu zaman hayvanat bahçelerine giderek ve hayvanların yoğun olarak yaşadığı yerleşim yerlerine giderek gidermeye çalışır. Ancak bu her zaman mümkün olmayabilir. O yüzden bu isteğini bilgisayar ve mobil cihaz üzerinden gidermeye çalışır. İnternet üzerindeki video sitelerinden video izleyebilir. Komik canlıların komik videoları her zaman ilgimiz çekmiştir. Kah bir kedi, kah bir kuş komik videoların başrol oyuncularıdır. İnternet üzerinde YouTube olarak bilinen sitede birbirinden renkli ve sınırsız videolar bulunuyor. Google arama çubuğuna komik videolar yazınca karşımıza birçok site çıkar. Bunlar arasında: izlesene, vidivodo en önemli diğer sitelerdir. Hayvanlar âleminin bu ilgi çekici ve komik canlılarının videolarını izlemek çok basittir.

 GİRİŞ AŞAMASI:

Video izlemek için önce hangi canlı ile video izlemek istediğimizi girdiğimiz sitenin adres çubuğuna veya arama motoruna sade ve anlaşılır bir şekilde yazarız. Örneğin kedi ile ilgili komik videolar arıyorsak karşımıza binlerce zengin içerik çıkar. Bazen kendi sakarlıkları ile ilgili bazen de başka canlılar tarafından şaka veya ani hareketlere maruz kalmaları sonucu ortaya gerekten çok ilginç ve komik videolar çıkar. İzleyeceğimiz videonun otomatik olarak başlamasıyla videoyu izleme aşamasına geçmiş oluruz. İzlerken videonun uzunluğu veya kısalığına göre ileri sarabilir veya sayfada ilgimizi çeken başka bir videoya geçebiliriz. O izleyeceğimiz videoya geçmek için ekstra arama yapmamıza gerek yoktur. İzlediğimiz komik canlıların videoları bazen bize komik gelmezken bazen tebessüme bazen de kahkahalara sebep olur.

 İZLEME VE SONLANDIRMA:

İzlemekte olduğumuz videoların komikliği ölçüsünde bazen saatlerimizi internette video izleme sitelerinde geçirebiliriz. Sonlandırma aşamasında videoyu yukarıda bulunan çarpı işareti ile kapatmamız neticesinde bitirebiliriz. Ne zaman komik canlıların videolarını izlemek istersek aynı işlemi tekrarlayabiliriz.