Ziraat Bankası Alışveriş Kampanyaları

Zamanında çiftçinin ve devletin eliyle temelleri atılmış olan Ziraat Bankası bugün hala vatandaşın yanında yer alan bankalardan biridir. Günümüzde önem arz eden en önemli kelimelerden biri alışveriştir. Oldukça geniş bir anlama sahip olan alışveriş medeniyeti getiren esas noktalardan biri olmasının yanı sıra yediden yetmişe deyimiyle söylemek gerekirse herkesin gözdesi olan alışverişlerde de tabi ki Ziraat Bankası yine vatandaşın yanındadır. Belli tarihlerle sınırlı olan bu kampanyalar yerini sürekli güncel kampanyalara bırakır.

Kampanyalar 

 İdefix Kampanyası

Ziraat Bankası Alışveriş KampanyalarıZiraat Bankası’nın İdefix Online Kitabevi ile yaptığı anlaşmalar kimseyi es geçmeyecek şekilde düşünülmüş. Gençler, çalışanlar ve emekliler de bu kampanyalardan bir takım koşulları sağladığında faydalanabilmektedir.

Genç Bankkart’ı olan 18-26 yaş aralığındaki müşterilerine, çalışan veya emekli olup maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan müşterilerine www.idefix.com adresinden yaptıkları 100 TL ve üzeri tüm alışverişlerde 10 TL indirim imkanı sağlıyor.

Ziraat Maximum ise şu şekilde birçok farklı kampanya ile karşımıza çıkıyor:

MTV Kampanyası

Ziraat Maximum kartlar ile GİB, ATM ve internet bankacılığından yapılan 75 TL ve üzeri MTV (Motorlu Taşıt Vergisi) ödemelerinde 3 taksit fırsatı vardır.

Benetton Kampanyası

Ziraat Maximum ile benetton.com adresinde ayrıcalıklar Ziraat Bankası müşterilerini bekler. Yapılan alışverişlerde %50 indirime ek olarak indirim fırsatı vardır.

Özdilekteyim.com Kampanyası

Tek seferde taksitli veya peşin olarak yapılacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde anında 10 TL indirim ve 15 TL MaxiPuan kazanma fırsatı!

Özdilek Market Kampanyası

Özdilek Marketlerden bir kerede ve farklı günlerde yapılacak olan 100 TL ve üzeri üçüncü alışverişe 30 TL MaxiPuan !

Maximum Petrol Ofisi Kampanyası

Tek seferde, farklı günlerde yapılan 100 TL ve üzeri yakıt alışverişlerinin 4.sünde 30 TL MaxiPuan!

Atasay İndirim Kampanyası

www.atasay.com ve yurt içindeki Atasay mağazalarında altın ürünlerde , pırlantalı ürünler indirimli!