Ofis Şıklığı İçin Seçenekler Neler?

Öncelikle vücudunuzdan başlayalım. Saç ve sakal tıraşlarınızı asla ihmal etmemeniz gerekir. Size en çok yakışan saç ve sakal tıraşını kendiniz bulun ve onu kullanın. Cildinize çok iyi bakın. Tıraş sonrası losyonları, el kremleri, siyah nokta giderici maskeler gibi cilt bakım ürünlerini kullanmaktan kaçınmamanız gerekir. İnsanlar sizin önce yüzünüze bakacak sonuçta.

Şimdi kokunuzdan bahsedelim biraz. Çok ağır olmayan fiyatı uygun olan bir parfüm sizi çok daha iyi kokutacaktır. Parfümü 1 kOfis Şıklığı İçin Seçenekler Neler? ez boynunuzun sol ve sağ tarafına, 1 kez sol ve sağ omzunuza ve 1 kez göğsünüzün ortasına olmak üzere toplam 5 fıs sıkın. Fazlası insanları boğar ve çok ağır bir koku ortaya çıkar. Koltuk altınıza pudralı deodorant kullanın. Terlemenizi engeller. Ha eğer o da engellemiyorsa eczaneden satın alabileceğiniz terleme engelleyici birçok krem mevcut.

Giyinişinizi ele alacak olursak asla ama asla gri ve ya buğday rengi pantolonlar giymeyin. Unutmayın ki giyinişiniz karakterinizi yansıtır. Pantolonunuz siyah olmalı. Siyah sizi daha dominant ve ağır gösterecektir ve dominant insanlar toplum tarafından pek sevilirler. Kravatınız desenli değil düz renk olmalı. Desenli kravatlar sizin kişiliğinizi fazlasıyla tabiri caizse cıvık göstereceğinden insanlar sizinle eğlenirler. Özel bir toplantıda kırmızı ince kravat giymenizi fazlasıyla tavsiye ederiz.

Kırmızı renk ilgi çekeceğinden dolayı herkesin gözü sunumda sizde olacaktır. Gömleğinize gelince gömleğiniz her zaman ütülü ve temiz olmalı. Bileklerinizi tamamen kavramalı ve 1 cm bilek üstü olmalı. Ceketiniz de siyah olmalı. Bu sizi tam bir iş adamı gibi gösterecektir. İnsanların saygısını kazanırsınız. Ceketin boyu gömlekten 1 cm daha yukarda olmalı.

Aynı zamanda size bir saat gerek. Siyah bir saat güzel duracaktır.